Bezpłatne badanie stóp

Podczas badania na podoskopie sprawdzimy obraz stopy pod pełnym obciążeniem, jak również ocenimy układ kości piętowej, kości łódkowatej, kolana, biodra i kręgosłup.
Pełne badanie wszystkich elementów postawy.

Wykonywanie wkładek

Wykonujemy wkładki indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dla dzieci wkładki wystarczą na 3 rozmiary i co pół roku zapraszamy na bezpłatną kontrolę. Dla dorosłych udzielamy 5 lat gwarancji i bezpłatny serwis.

Dobór obuwia

Jeżeli wada jest poważniejsza i wymaga współpracy wkładki z odpowiednim butem na miejscu pomożemy dobrać obuwie polskich producentów takich jak Dawid, Postęp i Bena, spełniających nasze surowe wymagania.

Badanie podoskopowe

Zapraszamy na bezpłatne badanie stóp i postawy.

Nasz salon wyposażony jest w urządzenie do badania stóp – podoskop, który za pomocą luster umożliwia oglądanie podeszwowej części stopy pod pełnym obciążeniem, dzięki czemu możemy obserwować dynamiczne zachowanie się sklepień stopy w różnych ustawieniach. Badanie ma na celu zaprezentować i przystępny sposób uświadomić o istniejących deformacjach stóp lub ich braku oraz o ewentualnych następstwach, do których może prowadzić zbyt późne działanie.

Oprócz tego dokonujemy oceny postawy, tzn. takich elementów jak kość piętowa, kość łódkowata, kolana, biodra oraz kręgosłup.

Badania te są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. To do rodzica, opiekuna dziecka lub osoby badanej należy wybór, czy skorzystać z naszej bogatej oferty specjalistycznych wkładek i zdrowotnego obuwia. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, podczas badania bierzemy pod uwagę wszystkie wnioski i uwagi, pamiętając, że najważniejsze jest dobre samopoczucie osoby, która zgłasza się do nas z problemem.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś na temat obrazu stóp dziecka lub własnych lub jeśli zauważyli Państwo coś niepokojącego w postawie dziecka, w jego chodzie, układzie kolan, bioder – serdecznie zapraszamy do naszej siedziby.