Badanie podoskopowe

Zapraszamy na bezpłatne badanie stóp i postawy.

Nasz salon wyposażony jest w urządzenie do badania stóp – podoskop, który za pomocą luster umożliwia oglądanie podeszwowej części stopy pod pełnym obciążeniem, dzięki czemu możemy obserwować dynamiczne zachowanie się sklepień stopy w różnych ustawieniach. Badanie ma na celu zaprezentować i w przystępny sposób uświadomić o istniejących deformacjach stóp lub ich braku oraz o ewentualnych następstwach, do których może prowadzić zbyt późne działanie.

Oprócz tego dokonujemy oceny postawy, tzn. takich elementów jak kość piętowa, kość łódkowata, kolana, biodra oraz kręgosłup.

Badania te są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. To do rodzica, opiekuna dziecka lub osoby badanej należy wybór, czy skorzystać z naszej bogatej oferty specjalistycznych wkładek i zdrowotnego obuwia. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, podczas badania bierzemy pod uwagę wszystkie wnioski i uwagi, pamiętając, że najważniejsze jest dobre samopoczucie osoby, która zgłasza się do nas z problemem.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś na temat obrazu stóp dziecka lub własnych lub jeśli zauważyli Państwo coś niepokojącego w postawie dziecka, w jego chodzie, układzie kolan, bioder – serdecznie zapraszamy do naszej siedziby.