salon ortopedyczny ortopedica

ORTOPEDICA

Indywidualne wkładki ortopedyczne supinujące i pronujące, na płaskostopie poprzeczne i podłużne, na ostrogę piętową, hallux valgus i cukrzycowe. Dla dzieci i dorosłych.

Salon ortopedyczny ORTOPEDICA powstał w 2001r. w Lublinie i zorganizowany został na wzór podobnych placówek w Niemczech i Holandii.
Pacjenci przyjeżdżający do nas z całej Polski sprawili, że zdecydowaliśmy otworzyć Salon również w Warszawie.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta i właściwy dobór wkładek ortopedycznych wraz z wykonaniem odpowiednich korekcji oraz obuwia profilaktyczno – zdrowotnego.

Szczególną sferą działalności salonu jest wczesne wykrycie wad stopy za pomocą bezpłatnych badań na podoskopie umożliwiających diagnozowanie stopy pod pełnym obciążeniem oraz kompleksowej oceny postawy. Pozwala to na odpowiednie zaopatrzenie stopy we wkładki ortopedyczne zapewniające prawidłową korekcję oraz zapobiegające dalszym deformacjom.

W sprzedaży oferujemy wkładki ortopedyczne wykonywane indywidualnie przy wykorzystaniu oryginalnych materiałów i technologii firmy Schein z Niemiec. Na miejscu znajduje się warsztat umożliwiający dokonywanie stopniowej korekcji wkładki w zależności od deformacji.

Naszym Klientom oferujemy także buty profilaktyczno-zdrowotne posiadające pozytywną opinię Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie oraz wyróżnione znakiem Zdrowa Stopa (m.in. Dawid, Mazurek, Postęp, Bena, Brinkmann).

Posiadamy także miejsce zabaw dla dzieci, aby uniknąć ewentualnego stresu związanego z badaniem, a także aby podczas rozmowy z rodzicem /opiekunem lub przy przeprowadzaniu badania u jednego dziecka, pozostałe zajęło/y się zabawą.

Dbajmy o nasze stopy! Muszą nas nosić całe życie!
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE BADANIA